Publiskā balsošana

LabieDarbi.lv publiskās balsošanas platforma:

 

Labdarības iniciatīva LabieDarbi.lv ir par godīgu balsojumu, jo vēlamies, lai finansējumu ikmēneša balsojuma konkursā saņem tieši tie projekti, kuri, izejot no projektu konkursa nolikuma un noteikumiem, ir izcīnījuši vēlamo finansējumu sava mērķe realizācijai, ieguldot savu laiku un enerģiju. Tieši tāpēc esam parūpējušies un nodrošinājuši to, ka SMS balsojums mājas lapā LabieDarbi.lv  ir pavisam drošs un nekādas krāpniecības iespējas tajā nav iespējamas. 

 

Noteikumi:

 1. Balsojuma konkursā var piedalīties personas bez  vecuma ierobežojuma.
 2. Balsot var reģistrējot LabieDarbi.lv mājas lapas balsošanas platformā savu tālruņa numuru.
 3. Viena balsojuma konkursa ietvaros ir iespējams balsot par katru konkursa dalībnieku tikai vienu reizi. Visi reģistrētie numuri balsojuma konkursa ietvaros mēneša garumā tiek reģistrēti un uzglabāti mūsu balsošanas sistēmā, lai atkārtota balsošana nebūtu iespējama.
 4. Noteikumu pārkāpumu gadījumā negodīgi nodotās balsis tiks anulētas, un atbildīgajai personai var tikt piemērota administratīvā atbildība.

 

 

 

Draugiem.lv publiskās balsošanas platforma:

 

Lai balsošana projektu konkurss norisinātos godīgi tika  izstrādāts kontroles mehānisms, kas nodrošina taisnīgu un godīgu balsošanas sistēmu http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/balsošanas platformā.

 

 Noteikumi:

 1. Balsojuma konkursā var piedalīties personas bez  vecuma ierobežojuma.
 2. Balsot var no sava Draugiem.lv profila, kurš ir bijis aktīvs vismaz iepriekšējos 2 mēnešus.
 3. Viena balsojuma konkursa ietvaros ir iespējams balsot par katru konkursa dalībnieku tikai vienu reizi.
 4. Noteikumu pārkāpumu gadījumā negodīgi nodotās balsis tiks anulētas, un atbildīgajai personai var tikt piemērota administratīvā atbildība.

 

Ikdienā aktīvi sekojām un pārbaudām jaunu profilu reģistrēšanas intensitāti. Visi viltus profili un neeksistējošie lietotāji tiek dzēsti.

 

 

 

Inbox.lv publiskās balsošanas platforma:

 

Inbox.lv iesaistījās LabieDarbi.lv projektā, jo vēlas palīdzēt cilvēkiem piepildīt savus sapņus, kā arī kļūt par tiltu starp sapni un finansiālo atbalstu, kas vajadzīgs tā īstenošanai. Inbox.lv komanda lepojās ar Latvijas iedzīvotājiem un tic, ka starp mums vēl ir daudz neatklātu talantu, kam tikai vajadzīga palīdzīga roka!

 

Tā kā palīdzēt visiem nekad nav iespējams, īpašu uzmanību Inbox.lv komanda vērš, lai balsošanas process par to, kurš no iesniegtajiem projektiem tiks atbalstīts, notiktu godīgi.  Lai to panāktu, ir izstrādāts kontroles mehānisms, kas nodrošina taisnīgu un godīgu balsošanas sistēmu http://labiedarbi.inbox.lv/ balsošanas platformā.

 

Noteikumi:

 1. Balsojuma konkursā var piedalīties personas bez   vecuma ierobežojuma
 2. Balsot var no jebkuras Inbox.lv pastkastītes, kura ir bijusi aktīva vismaz 4 iepriekšējos  mēnešus
 3. Balsot par LabieDarbi.lv projektu konkursa dalībniekiem ir iespējams tikai tiem Inbox.lv lietotājiem, kuri aktīvi izmanto savas pastkastītes ikdienā
 4. Viena balsojuma konkursa ietvaros ir iespējams balsot par katru konkursa dalībnieku tikai vienu reizi
 5. Noteikumu pārkāpumu gadījumā negodīgi nodotās balsis tiks anulētas, pasta kastīte, no kuras tika veikts negodīgais balsojums, deaktivizēta, un atbildīgajai personai var tikt piemērota administratīvā atbildība.

 

Balsošana ar Facebook.com:

 

Lai balsošana projektu konkurss norisinātos godīgi tika  izstrādāts kontroles mehānisms, kas nodrošina taisnīgu un godīgu balsošanas sistēmu http://www.facebook.com/

 

Noteikumi:

1. Balsojuma konkursā var piedalīties personas bez  vecuma ierobežojuma

2. Balsot var jebkurš lietotājs, kas ir verificējis savu Facebook.com profilu ar savu mobilā telefona numuru. (Vienu telefona numuru var verificēt tikai vienam Facebook.com profilam)

3. Viena balsojuma konkursa ietvaros ir iespējams balsot par katru konkursa dalībnieku tikai vienu reizi. 

4. Noteikumu pārkāpumu gadījumā negodīgi nodotās balsis tiks anulētas, un atbildīgajai personai var tikt piemērota administratīvā atbildība.

 

Balsošana ar Twitter.com:

 

Lai balsošana projektu konkurss norisinātos godīgi tika  izstrādāts kontroles mehānisms, kas nodrošina taisnīgu un godīgu balsošanas sistēmu http://www.twitter.com/

 

Noteikumi:

1. Balsojuma konkursā var piedalīties personas bez  vecuma ierobežojuma

2. Balsot var no sava Twitter.com profila, kurš ir bijis aktīvs vismaz iepriekšējos 3 mēnešus

3. Viena balsojuma konkursa ietvaros ir iespējams balsot par katru konkursa dalībnieku tikai vienu reizi 

4. Noteikumu pārkāpumu gadījumā negodīgi nodotās balsis tiks anulētas, un atbildīgajai personai var tikt piemērota administratīvā atbildība

 

 

Vēlamies brīdināt, ka balsošanas noteikumu pārkāpumus uztversim ļoti nopietni un veltīsim vajadzīgo enerģiju un resursus, lai vainīgajam personīgi atgādinātu, ka godīgums tomēr ir visa pamātā! Būsim atbildīgi par savu rīcību un ļausim atbalstu iegūt tiem, tiem, kas to ir ieguvis godīgā ceļā, balstoties uz LabieDarbi.lv projektu kokursa nolikumu!

 

 

Šobrīd esam no savas puses izdarījuši visu, lai nodrošinātu tikai godīga balsojuma iespējas visās balsošanas platformās. Tomēr laiks iet uz priekšu un  tehnoloģijas un IT nozare attīstās ļoti strauji, tāpēc, ja kādā mirklī līdz jums nonāk informācija par kādiem jauniem veidiem, kā iespējams apiet mūsu balsošanas sitēmas, tad mēs ļoti novērtēsim, ja jūs nekavējoties mums par to ziņosiet.

 

 

 

 

Iniciators