11631
Balss

Projekta iesniedzējs

Barba Vilčaka

Vieta

Jelgava

Projekta summa

2846 EUR

Mēģinājuma tērpi TDA Kalve

Saņems finansējumu

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tautas deju ansamblis „Kalve” ir viens no senākajiem tautas deju kolektīviem Latvijā un šogad izdejo savu 66.sezonu. „Kalvē” satiekas visas Latvijas spēks, jo „Kalves” dejotāji pārstāv visus Latvijas novadus. Mākslinieciskās vadītājas, horeogrāfes Guntas Skujas iedvesmoti, „Kalves” dejotāji sevi pierādījuši gan ikgadējās skatēs Latvijā, gan Latvijas vārdu nesuši starptautiskos festivālos un konkursos Dienvidkorejā, Malaizijā, Turcijā, Portugālē...

Šī gada nozīmīgākais notikums „Kalvei” ir dalība XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos. Deju svētki nozīmē ne tikai krāšņu koncertu, bet arī cītīgu un regulāru darbu katrā mēģinājumā. Vienoti un ērti mēģinājuma tērpi ik dienas palīdz veidot kolektīva vizuālo koptēlu, kas dejotājos rada piederības izjūtu, kā arī atvieglo vadītāju darbu, ļaujot kolektīvu tvert kā veselumu.

Mēģinājuma tērps ir kolektīva atpazīstamības zīme, kopmēģinājumos Deju svētku lielajā deju laukumā kolektīvs tiek atpazīts tieši pēc mēģinājuma tērpiem un to krāsām. „Kalvei” tās ir dzīvīgi gaišzaļā un eleganti melnā.

Vairāk par Kalvi: www.tda-kalve.lv

Būsim pateicīgi par Tavu atbalstu! Uz tikšanos Deju svētkos!

Atpakaļ uz visiem projektiem
92 Komentāri

Iniciators