8338
Balsis

Projekta iesniedzējs

Žaneta Moiseja

Vieta

Krāslava

Projekta summa

2390 EUR

Mazie slēpotāji Krāslavā

Saņems finansējumu

Slēpošana ir viens no veiksmīgākiem ziemas sporta veidiem veselības, jaunu prasmju, prieka sajūtu veidošanā arī pirmsskolas vecumā. Sniega mēnešus bērni gaida ar īpašu nepacietību – sniega figūras, sniega kalni aktivitātēm ar ragavām un, protams, slēpošanas trases apkārtnes iepazīšanas, veselības nostiprināšanas un ģimenes kopā būšanas brīžos.

Krāslavas novada PII”Pīlādzītis” bērniem, skolotājām un vecākiem šobrīd tas ir krāsains sapnis. Lai to realizētu nepieciešams projekta atbalsts slēpošanas inventāra iegādei. Slēpošanas inventāru vienlaicīgi varēs izmantot 30 bērni, kurus pavadīs gan skolotājas, gan vecāki slēpojot noteiktas distances.

Īpašās dienās, arī marta pēdējā sniega noskaņās, varēs izbaudīt Krāslavas pils burvīgo apkārtni, slēpojot un izspēlējot orientēšanās spēli “Iepazīsti Krāslavas pili!” PII "Pīlādzītis" skolotāju vadībā jau rudenī deva startu šai spēlei un guva īpašu gandarījmu, pavadot laiku kopā ar ģimenēm ejot, skrienot, rāpojot...

Slēpošnas inventāra iegāde un slēpošanas prasmju apguve dotu drosmi turpmākai bērnu attīstībai un ģimeņu saliedēšanai. Kad slēpes sāk slīdēt, balso un nāc slīdēt mums līdz!

Atpakaļ uz visiem projektiem
168 Komentāri

Iniciators