Rīga

Projekta summa

1020 EUR

Manu bērnu talants - sporta dejas

Mani dēli - Patriks (12 gadi) un Daniels (10 gadi) nodarbojas ar Sporta dejām. Šā gada augustā Vācijas pilsētā Štutgartē risināsies Eiropas lielākās sporta deju sacensības. Arī Patriks un Daniels vēlas piedalīties šajās sacensībās, bet, diemžēl, mēs to finansiāli nevaram nodrošināt, jo šo sacensību izmaksas sastāda aptuveni 970 LVL. Kāpēc viņi būtu pelnījuši atbalstu? Tāpēc, ka viņi ir Latvijas 2011.gada čempionata finālisti - Daniels ieguva trešo vietu gan Standartdeju programmā, gan Latīņamerikas dejās; savukārt Patriks ieguva sesto vietu Sandartdejās, bet Latīņamerikas dejās izcīnīja piekto vietu. Viņi ir arī daudzu starptautisku sacensību godalgoto vietu ieguvēji, talantīgi dejotāji. Šā gada aprīlī Polijā, Mikolaijkos risinājās vienas no lielākajām Sporta deju sacensībām Austrumeiropā, kurās mēs arī piedalījāmies. Daniels 48 pāru konkurencē izcīnīja godpilno 6 vietu, bet Patriks labāko rezultātu uzrādīja Standartdejās, kur 46 pāru konkurencē izcīnīja 10 vietu. Gūstot panākumus šajās sacensībās, tiktu popularizēts Latvijas vārds pasaulē un parādīts, ka mēs esam ne tikai krīzes nomākta tauta, bet gan tauta, kas pateicoties saviem talantīgajiem cilvēkiem spēj konkurēt ar lielvalstīm daudzās jomās, arī sportā.