3699
Balsis

Projekta iesniedzējs

Linda Barkāne

Vieta

Projekta summa

1925 EUR

Ļauj skolai redzēt un dzirdēt!

Saņems finansējumu

Es, Linda Barkāne, esmu šis pašpārvaldes prezidente, kaut arī mācos 12. klasē, pašpārvaldei atdodu ļoti daudz sava laika un uzskatu to par savu patreiz svarīgāko pienākumu. Šobrīd skola, tā teikt ir diez gan nabadzīga, jo jau vairākus gadus mums nav savas aparatūras (projektors, projektora ekrāns, tumbas, mikrofons, pastiprinātājs). Šis fakts parasti izraisa cilvēkos šoku, jo kā gan skolai var nebūt šīs lietas? Tas ietekmē visus šīs skolas skolēnus un skolotājus, kā arī skolas pasākumu viesus. Kad pienāk pavasaris, 11. klašu skolnieki aizstāv savus Zinātniski Pētnieciskos Darbus, kur neiztikt bez projektora. Kā arī ir skolotāji, kas vēlas parādīt dažādus uzskates materiālus skolēniem, lai gūtu labāku priekšstatu par pasniedzamo vielu.

Šobrīd gan mums ir paveicies, jo skolā strādā informātikas skolotājs, kas labprāt aizdod savu personīgo projektoru, bet cik ilgi? Mēs visi zinām, ka skolā neiztikt bez dažādiem ārpusstundu pasākumiem, bet šobrīd mums to organizēšana ir liels apgrūtinājums, jo lielajā zālē cilvēku vadītos pasākumus labi, ja dzird tikai priekšējās rindās. Arī pati to esmu izbaudījusi, runājot dažādos svinīgajos pasākumos, un tas ir patiesi skumji, ka tie, kas stāv aizmugurē nevar saņemt nepieciešamo informāciju un novēlējumus. Arī izlaidums, kas ir svarīgākais notikums skolu beidzot, nav tas labākais, jo visi mīļie, kas sanākuši tevi sveikt nedzird labos vārdu par tevi. Un tas nav tikai izlaidumos, bet ar citos skolas organizētajos pasākumos, kā Mātes dienas koncerts, 1.septembris, Žetonvakars, Ziemassvētku balle, kā arī pašpārvaldes rīkotie semināri un pasākumi.

Ja mums būtu šī aparatūra, ieguvēji būtu visi skolas skolēni no 1.-12. klasei, skolotāji, kā arī skolas viesi. Skola attīstītos un veidotos labāks priekšstats par šo skolu. Tam, ka esam vienkārša Ķengaraga skola, nevajadzētu būt šķērslim skolas attīstībā. Es un mana pašpārvaldes komanda ir gatava cīnieties, lai arī mums būtu visas iespējas skolā. Arī mēs vēlamies dzirdēt un redzēt!

Atpakaļ uz visiem projektiem
89 Komentāri

Iniciators