86
Balsis

Projekta iesniedzējs

Biedrība "Jauno uzņēmēju apvienība"

Vieta

Latvija

Projekta summa

1310 EUR

Jauniešu informatīvais portāls Jaunietim.lv

„Jaunietim.LV” strādā kopš 2010. gada 12. novembra, bet par šo laiku jau esam paspējuši ar savu neatlaidīgu darbu kļūt par plašāko jauniešu informatīvo portālu Latvijā. Mūsu misija un vēlme ir sniegt tādiem pašiem aktīviem jauniešiem kā mēs jaunu un kvalitatīvu informāciju, kā arī iespējas. Portālā ir ne vien ziņas, bet arī divi projekti. Made.lv sniedz iespēju jaunietim/ei 1 mēnesi bez maksas apgūt viņa/as izvēlēto hobiju vai profesiju, bet Biceps.lv sniedz iespēju 1 mēnesi bez maksas apmeklēt trenažieru zāli, tādā veidā veicinot gan garīgo, gan fizisko izaugsmi, kā arī popularizējot ārpusskolas aktivitātes.

Par divarpus mēnešiem portāls ir izaudzis no viena cilvēka lolojuma ar paštaisītu dizainu un 4 ziņām dienā par plašas tematikas portālu ar vairākiem informatīvajiem partneriem, 5 aktīviem komandas biedriem, 17 jaunumiem dienā un ievērojamu skatījumu skaitu, bet tā ne tuvu nav kalna virsotne, jo mūsu mērķis un vēlme ir kāpt daudz augstāk.

Ja arī Tu esi vai jūties jauns, tad aicinām atbalstīt Jaunietim.lv, jo šis portāls ir radīts un domāts tieši jauniem cilvēkiem, kam līdz šim nebija vienotas vietas, kur atrast tieši jaunatnei aktuālos jaunumus. Mēs strādājam Jums!

Atpakaļ uz visiem projektiem
4 Komentāri

Iniciators