4963
Balsis

Projekta iesniedzējs

Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola

Vieta

Rīga

Projekta summa

2846 EUR

Foto studijas modernizēšana Rīgas Stila un modes profesionālajā vidusskolā

Sadarbībā ar labiedarbi.lv un sabiedrības atbalstu, vēlamies realizēt projektu "Foto studijas modernizēšana Rīgas Stila un modes profesionālajā vidusskolā”. 
Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola ir vienīgā skola Latvijā, kurā var iegūt fotogrāfa kvalifikāciju. Šādas iespējas jaunajiem fotogrāfiem tiek piedāvātas jau no 1966. gada 12. septembra. Pirmo fotogrāfu vidū bija visiem zināmais un talantīgais Imants Adlers, kurš ir jauno fotogrāfu skolotājs nu jau 35 gadus un šajā laikā amata prasmi nodevis tālāk daudziem Latvijā un aiz tās robežām pazīstamiem šī amata pratējiem. Skolā mācās audzēkņi no visas Latvijas reģioniem, dažādām Latvijas pilsētām, piemēram, Talsiem, Smiltenes, Daugavpils utt. 
Apmācības ir lielākoties praktiskas, tām nepieciešama laba tehnika. Foto tehnika ir novecojusi, ir nepieciešamība iegādāties jaunu foto studijas aprīkojumu, lai varētu gūt izpratni un pieredzi par profesionālu foto tehniku un tās iespējām, pielietošanu praktiskajā darbā. Valsts nepiešķir finansējumu foto studijas iekārtojumam, kaut tas arī ir ārkārtīgi nozīmīgi un būtiski fotogrāfa darba specifikas apgūšanai. 
Mēs ceram ar šī projekta palīdzību uzlabot izglītošanās iespējas jaunajiem fotogrāfiem un atvieglot mācību spēku darba ikdienu, modernizēt un bagātināt esošo foto studiju. 
Profesionāla fotogrāfa darbs sabiedrībai vienmēr būs nepieciešams un vajadzīgs, jo tas palīdz saglabāt dzīvā atmiņā notikumus, nozīmīgus brīžus un tas ir tilts, kas savieno pagātni ar tagadni, rodot skatu nākotnē. Tā ir māksla, kuras nianses vien var labi pārzināt profesionālis, tai pašā laikā liekot sajūsmināties jebkuram, kas bauda šo mākslu. Aicinām atbalstīt fotogrāfu izaugsmes iespējas kā labu ieguldījumu sabiedrības kopējam labumam! Novērtēsim un saglabāsim savu tagadni, lai nākotnē tā vienmēr ir blakus!
Vairāk fotogrāfu darbi apskatāmi šeit
Atpakaļ uz visiem projektiem
78 Komentāri

Iniciators