298
Balsis

Projekta iesniedzējs

Jānis Jansons

Vieta

Projekta summa

2840 EUR

Florbola inventārs Tavai skolai

Kas ir Florbols?

Ja Tev patīk komandas sports, azarts, ātrums, aizraujoša spēle, tad florbols ir domāts tieši Tev. Florbols ir radies Skandināvijā un pašreiz tas ir visstraujāk augošais sporta veids ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē.

Ko tas dos Tev un Tavai skolai?

Iespēju spēlēt un nodarboties ar florbolu, taču labākajiem tas pavērs lielisku iespēju pievienoties kādai no Latvijas florbola komandām un varbūt pat iekļūt Latvijas florbola izlasē un pārstāvēt Latviju pasaules čempionātos, kas notiek dažādās pasaules valstīs, kā arī Olimpiskajās spēlēs. Savukārt Tavai skolai tas dos 10 bezmaksas florbola nūjas un 20 spēļu bumbiņas, kā arī iespēju rīkot dažādus aizraujošus turnīru starp skolēniem un iekļaut florbolu sporta stundu nodarbībās. Bez tam Tavu skolu apmeklēs Latvijas labākie spēlētāji, kas piedalīsies mācību stundā, kā arī parādīs florbola pamatelementus un dalīsies pieredzē ar Tevi.

Kāpēc mēs to darām?

Gribam sniegt palīdzīgu roku Tavai skolai, lai veicinātu florbola popularitāti skolēnu vidū un radītu apstākļus pilnvērtīgām florbola nodarbībām sporta stundās.

Kāpēc būtu jāatbalsta?

Ja vēlies, lai arī Tavā skolā tiek spēlēts florbols, tad Tava, Tavas ģimenes un draugu balss būs ļoti nepieciešama, lai kopīgiem spēkiem mēs sasniegtu šo mērķi.

Atpakaļ uz visiem projektiem
8 Komentāri

Iniciators