150
Balsis

Projekta iesniedzējs

Egita Jansone

Vieta

Latvija

Projekta summa

1140 EUR

Dodam iespēju iepazīt!

Šobrīd Latvijas skolās bērniem un jauniešiem, pārsvarā, ir iespēja savas prasmes attīstīt tādos zināmos sporta veidos kā – basketbols, futbols, volejbols u.c. Taču Vispārizglītojošā programma paredz sporta stundās apgūt arī frisbiju.

Altimet frisbijs ir bezkontakta sporta veids, kas balstīts uz pašregulēšanās pamata. Visi spēlētāji ir atbildīgi par spēles kontroli un noteikumu ievērošanu. Frisbijs balstās uz spēles garu, tas katram spēlētājam uzliek atbildību par godīgu spēli.

Ņemot vērā skolu finansiālo līdzekļu tūkumu, skolas nevar iegādāties profesionālos frisbija diskus. Tāpēc šā gada sākumā aktīva jauniešu grupa aizsāka ieceri, kuras ietvaros gan skolniekiem, gan sporta pedagogiem ir iespēja iemācīties Altimet frisbija spēles pamatnoteikumus un citus uzdevumus, kuros tiek izmantots frisbija disks. Nodarbību laikā izmantotie diski tiek dāvināti skolai.

Ieceri ir paredzēts īstenot vispārizglītojošajās skolās un skolās, kurās mācās bērni ar garīgās attīstības traucējumiem.

Lai varētu turpināt attīstīt šo ieceri, kurai jau ir panākumi un atsaucība, ir nepieciešams finansiālais atbalsts. Šīs ieceres plašāka realizēšana, sniegtu iespēju sporta stundas padarīt daudzveidīgākas, kā arī bērnus un jauniešus pievērst jaunam, aktīvam sporta veidam.

Atpakaļ uz visiem projektiem
2 Komentāri

Iniciators