163
Balsis

Projekta iesniedzējs

Biedrība "Hardcore Ultimate"

Vieta

Latvija

Projekta summa

2846 EUR

Atbalsts Frisbija klubam "Hardcore Ultimate"

Frisbija klubs „Hardcore Ultimate" aktīvi piedalās dažādos Latvijas un ārvalstu frisbija turnīros, ir arī aktīvs frisbija kustības un filozofijas attīstības veicinātājs Latvijā. Komanda „Hardcore Ultimate" tiek attīstīta kā viena no labākajām frisbija komandām Baltijā, regulāri piedaloties dažādos turnīros. Bez tiekšanās pretim aizvien lielākiem panākumiem, tiek izkopta arī frisbija filozofija - „spēles gars" jeb godīgs, sportisks un draudzīgs spēles stils. Frisbija klubs „Hardcore Ultimate" apvieno gan pieredzējušus spēlētājus, Latvijas frisbija izlases dalībniekus, gan jaunus interesentus ar mērķi - veicināt frisbija kustības un filozofijas attīstību Latvijā. Frisbija klubs „Hardcore Ultimate" kopš 2005.gada ar panākumiem ir piedalījies daudzās Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās.

Ar frisbiju Latvijā saprot bez kontakta sporta veidu ar lidojošo disku. Spēle notiek starp divām komandām, tās mērķis ir nogādāt disku otrā laukuma pusē, uzbrukuma zonā, izmantojot piespēles. Spēle prasa gan fizisko sagatavotību, gan taktisko domāšanu.

Projekta mērķis ir frisbijs kluba „Hardcore Ultimate” dalība starptautiskā turnīrā „Kick in de Kok” un sporta inventāra iegāde. Mēs vēlamies attīstīt un noturēt frisbija komandu „Hardcore Ultimate” kā vienu no labākajām frisbija komandām ZiemeļEiropā, kas regulāri piedalās Latvijas un ārvalstu turnīros.

 

Atpakaļ uz visiem projektiem
2 Komentāri

Iniciators