7652
Balsis

Projekta iesniedzējs

Inga Zvirbule

Vieta

Jēkabpils

Projekta summa

2840 EUR

Apskaņošanas aparatūras iegāde Jēkabpils bērnu VIA „Anyface”

Saņems finansējumu

Grupa ANY FACE pastāv pusotru gadu. Visi dalībnieki ir ļoti talantīgi, centīgi un radoši, katrs prot spēlēt vienu, daži pat vairākus mūzikas instrumentus. Interese par mūziku un instrumentu spēli ir liela, jo visi turpina mācīties un uzlabot savas prasmes pie mūzikas pedagogiem. Pa šo laiku ansamblis ir uzstājies vairāk kā 20 koncertos skolā, pilsētā, novadā, piedalījies labdarības akcijās. Veiksmīgi startējis divos valsts mēroga konkursos, kur iegūti I un II pakāpes diplomi. Pateicoties vecāku atbalsatam ir iegādāti nepieciešamie mūzikas instrumenti.
Pašrez darbojamies Jēkabpils pamatskolas paspārnē. Šī pamatskola ir sešgadīga mācību iestāde. Šogad ansambļa dalībnieki beidz 6. klasi un visi dodas uz citām mācību iestādēm Jēkabpils pilsētā. Būtu ārkārtīgi žēl, ka šo talantīgo bērnu attīstība neturpinātos, jo grupai nav savas apskaņošanas aparatūras.
Ja izdotos iegādāties nepieciešamo: kopīgi turpinātu attīstīt bērnu talantu, īpašas dotības un prasmes, popularizētu jauniešu vidū vokāli instrumentālo ansambļu un instrumentālās mūzikas žanru, nodrošinātu iespēju bērniem mērķtiecīgi pavadīt brīvo laiku un tas būtu kā papildus motivācija grūtajam ikdienas darbam un jaunu virsotņu sasniegšanai.
Ļoti lūdzam jūsu atbalstu.

Atpakaļ uz visiem projektiem
66 Komentāri

Iniciators