1668
Balsis

Projekta iesniedzējs

Vivita Paipa

Vieta

Grobiņa

Projekta summa

1427 EUR

Apskaņošanas aparatūra Grobiņas PII Pīpenīte

Cilvēkam dzīves pamats tiek ielikts bērnībā, tāpēc svarīgi jau pirmsskolā attīstīt bērna radošo potenciālu un spējas. Mēs lepojamies ar mūsu Grobiņas PII “Pīpenīte” bērniem, kas pirmo iepazīšanos ar skaisto mūzikas pasauli sāk skolotāju Gitas un Elgas vadībā.

Vairākas reizes gadā bērni iepriecina savus vecākus ar muzikāliem uzvedumiem un koncertiem. Dziedošie bērni savus talantus var attīstīt bērnu vokālajos ansambļos un daudzo dziedošo “cāļu” konkursā. Varam būt lepni, ka katru gadu godalgoto “cāļu” vidū ir mūsu iestādes audzēkņi! 

Esam kļuvuši bagātāki ar 100 bērniem, un tāpēc mums ir nepieciešama kvalitatīva aparatūra mūzikas klausīšanai, apskaņošanai mūzikas nodarbībās, kā arī mūzikas un sporta pasākumos.  Būtu labi, ja: pasākumus vadot, skolotājas varētu labāk sadzirdēt un saklausīt vairāk kā 220 mūsu iestādes bērnu; gatavojoties “cāļu” konkursam, bērnam būtu iespēja mācīties dziedāt pie mikrofona; ritinot deju soli, varētu lieliski atskaņot CD pavadījumu… Tas viss tikai darītu krāšņāku un skanīgāku katra bērna ikdienu un svētkus. 

Tā mēs sapņojam! Tāpēc ļoti lūdzam Jūsu atbalstu piepildīt mūsu sapni!

Atpakaļ uz visiem projektiem
29 Komentāri

Iniciators