LabieDarbi.lv Iniciators

SMScredit.lv logotipsAS 4finance, kā nebanku kredītdevēju nozares līderim Latvijā, galvenā vērtība ir sabiedrība, jo uzņēmums ir pārliecināts, ka jebkura uzņēmuma darbības sekmes ir cieši saistītas ar vietējās kopienas labklājību un ilgtspējīgu attīstību. Šī iemesla dēļ 4finance zīmols SMScredit.lv sniedz atbalstu Latvijas iedzīvotāju viņu ideju īstenošanai un talantu attīstīšanai.

 

Ar ilgadēju SMScredit.lv atbalstu pasaules sporta virsotnes ir sasnieguši un Latvijas vārdu pasaulē nesuši tādi izcili sportisti kā Māris Štrombergs, Martins un Tomass Dukuri, Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, un citi. Tāpat, lai sniegtu iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam kļūt par izcilu dejotāju, sportistu, mūziķi, zinātnieku vai īstenot citus sapņus,  2010. gadā tika izveidota SMScredit.lv labdarības iniciatīva – projektu konkurss LabieDarbi.lv.

 

Iniciatīvā LabieDarbi.lv iespēja iesniegt pieteikumu un publiskā balsojuma konkursa uzvaras rezultātā iegūt finansējumu līdz 3000 eiro  apmērā no LabieDarbi.lv tiek dota gan  atsevišķiem indivīdiem, gan organizācijām nekomerciālu mērķu īstenošanai, tādās jomās kā izglītība, zinātne, kultūra, māksla, sports un vide. (detalizētākus noteikumus skatīt sadaļā Nolikums).

 

Nepilno sešu gadu pastāvēšanas laikā iniciatīvas LabieDarbi.lv ietvaros ar SMScredit.lv finansiālu atbalstu realizēti vairāk nekā 260 projektu, kopējai ziedojumu summai pārsniedzot  1385 000 eiro.  Ar LabieDarbi.lv atbalstu un SMScredit.lv finansējumu talantīgam dejotāju pārim bija iespēja trenēties un nokļūt starptautiskās sacensībās, daudzsološs jaunais mūziķis varēja ierakstīt savu pirmo albumu, kāds vājredzīgais ieguva apmācītu pavadoni - suni, vairākās vietās Latvijā tika iekārtoti rotaļu laukumi, tika turpināts Ziemeļu gulbju pētījums  un realizētas daudzas citas ieceres. 

Iniciators

Iedvesmojies labiem darbiem
Facebook!