Skolēni aicināti uzzīmēt LabieDarbi.lv talismanu!

17.10.2013
Tāpēc, lai šajos pasākumos LabieDarbi.lv kļūtu vēl pamanāmāki un spētu vēl vairāk priecēt pasākuma apmeklētājus, mēs esam nolēmuši veidot savu lelli talismanu.
 
Mums kā vienmēr svarīgs ir arī jūsu viedoklis, mīļie draugi. Tāpēc, lai padarītu šo LabieDarbi.lv tēla radīšanas procesu radošāku un interesantāku, esam izsludinājuši skolēnu zīmējumu konkursu „LabieDarbi.lv talismans”.
 
Konkursā aicināti piedalīties visi Latvijas vispārizglītojošo skolu 1. – 9. klašu skolēni, iesūtot pašu zīmētu zīmējumu (A4 vai A3 formātā, zīmētu ar zīmuļiem, krītiņiem, flomāsteriem, krāsām, vai jebkuruā citā zīmēšanas tehnikā), kurā atainots, kāds varētu izskatīties LabieDarbi.lv talismans. Vērtējot konkursa darbus, primārais vērtēšanas kritērijs būs iesūtītā darba un radītā tēla – talismana, oriģinalitāte, kā arī atbilstība un sasaiste ar projekta LabieDarbi.lv būtību. 
 
Individuālos konkursa darbus līdz 4. novembrim var sūtīt uz pasta adresi: Lielirbes iela 17a-8, Rīga, LV-1046, ar norādi „LabieDarbi.lv talismana konkursam” vai e-pastu info@labiedarbi.lv 
 
Konkursa uzvarētāji tiks noteikti žūrijas, kā arī interneta balsojuma rezultātā (labākie darbi vērtēšanai tiks izvietoti portāla Draugiem.lv LabieDarbi.lv lapā http://www.draugiem.lv/labiedarbi.lv/). Viens labākā darba autors saņems galveno balvu – gada abonamentu žurnālam „Ilustrētā Junioriem” vai „Ilustrētā Vēsture”, citiem labāko darbu autoriem balvā LabieDarbi.lv dāvanu komplekti
 
Iespējams tieši kāds no konkursa ietvaros iesūtītajiem tēliem talismana lelles formātā turpmāk pārstāvēs projektu LabieDarbi.lv un priecēs skatītājus dažādās sporta spēlēs un citos pasākumos, tāpēc, mīļie draugi, aiciniet sev zināmos skolēnus piedalīties LabieDarbi.lv konkursā, lai kopā varam radīt LabieDarbi.lv talismana tēlu!
 
Konkursa nolikums un plakāts pieejami zemāk
Atpakaļ pie pārējiem ierakstiem