Sirsnīgi un pozitīvi atzīmēta LabieDarbi.lv 5 gadu jubileju

08.06.2015

Ar saviļņojumu, pozitīvām emocijām un gandarījuma sajūtu par padarīto darbu LabieDarbi.lv komanda, draugi un projektu dalībnieki 6. jūnijā pulcējās Spīķeru koncertzālē, lai atzīmētu labdarības iniciatīvas 5 gadu jubileju un pasniegtu balvas 2014. gada iedvesmojošākajiem projektiem.

 

Sirsnība, labestība un pozitīvas emocijas virmoja visu ceremonijas laiku  - par to parūpējās ne tikai pasākuma vadītājs Lauris Reiniks, bet arī grupa Musiqq, Liene Greifāne, Arvīds Berķis no grupas Blitze un citi Latvijā zināmi mākslinieki, kas ne vien pasniedza balvas izcilākajiem projektiem, bet arī priecēja skatītājus ar sagatavotajiem priekšnesumiem.  

 

Pasākuma otrā daļa norisinājās izbraucienā pa Daugavu ar kuģīti, kurā visi kopā sagaidījām arī LabieDarbi.lv piecu gadu jubilejas torti un atvadoties gaisā laidām skaistas laternas.

 

Sakām Lielu Paldies ikvienam, kas bija kopā ar mums šajā nozīmīgajā dienā. Bez Jums šis pasākums nebūtu iedomājams un mums ir patiess prieks, ka ar katru gadu mūsu draugu loks kļūst aizvien lielāks. 5 gadi ir tikai brīnišķīgs sākums, un mēs noteikti turpināsim strādāt tikpat cītīgi, lai jau nākamajā dzimšanas dienā varētu lepoties un just gandarījuma sajūtu par jauniem labiem darbiem un sasniegumiem.  

 

 

Lūk, arī projekti, kas šogad tika īpaši sumināti: 

 

Nominācija ‘’Mēs sabiedrībai’’

Balvu saņēma:  Solvita Binovska

Projekta nosaukums: Jauniešu projekta ,,Ludza TV'' izveide http://labiedarbi.lv/LV/PROJEKTS/JAUNIESU-PROJEKTA-LUDZA-TV-IZVEIDE

Balvu pasniedza:  dziedātājs Arvīds Berķis

 

Nominācija ‘’Gada sporta projekts’’ 

Balvu saņēma: Inta Lapsiņa

Projekta nosaukums: Atbalsti meitenes gaitas motokrosā (http://labiedarbi.lv/lv/projekts/atbalsti-meitenes-gaitas-motokrosa

Balvu pasniedza: šķēpmetējs Ainārs Kovals

 

Nominācija ‘’Gada Vides projekts’’

Balvu saņēma: Modris Briedis

Projekta nosaukums:  Āra pastaigu laukumi patversmes suņukiem (http://labiedarbi.lv/lv/projekts/ra-pastaigu-laukumi-patversmes-sunukiem)

Balvu pasniedza: Grupa Musiqq  

 

Nominācija ‘’Gada Kultūras projekts’’

Balvu saņēma: Līva Segliņa  

Projekta nosaukums: Dokumentālā filma ,,Freimis.Mārtiņš Freimanis’’ (http://labiedarbi.lv/lv/projekts/dokumentala-filma-freimis-martins-freimanis

Balvu pasniedza: aktieris Gints Grāvelis

 

Nominācija ‘’Gada Cīnītājs’’

Balvu saņēma: Māris Rozenfelds

Projekta nosaukums: Akordeona iegāde- ieguldījums Latvijas profesionālās mūzikas attīstībā (http://labiedarbi.lv/LV/PROJEKTS/AKORDEONA-IEGADE-IEGULDIJUMS-LATVIJAS-PROFESIONALAS-MUZIKAS-ATTISTIBA)  

Balvu pasniedza: dziedātāja Liene Greifāne

 

Nominācija ‘’Mēs Pasaulē’’

Balvu saņēma: Tautas deju ansamblis „Ačkups“

Projekta nosaukums: TDA "Ačkups" dalība XIV Latviešu Dziesmu un Deju svētkos Kanādā (http://labiedarbi.lv/lv/projekts/tda-ackups-daliba-xiv-latviesu-dziesmu-un-deju-svetkos-kanada)

Balvu pasniedza: gleznotāja Liene Skulme

 

Īpašu specbalvu no mūsu Lieldrauga un projektu konkursa LabieDarbi.lv iniciatora SMScredit.lv saņēma brālēni no Alūksnes Kristaps Rozenbergs un Lotārs Aleksejevs par projektu Brālēnu ceļš uz blakusvāģu motosportu (http://labiedarbi.lv/lv/projekts/bralenu-cels-uz-blakusvagu-motosportu

 

Visas bildes no pasākuma vari apskatīt: 

 

Facebook.com: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1015071525184221.1073741969.162232740468108&type=3 

 

Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/labiedarbi.lv/#/labiedarbi.lv/gallery/?pid=394119727 

 

 

 

 

Atpakaļ pie pārējiem ierakstiem
Iniciators