Pirmdiena, 1.oktobris, jauna mēneša sākums!

01.10.2012

Un tas patiešām strādā! Ik mēnesi nepagurušas stāstām, ka pirmās mēneša dienas mums ir jo ļoti īpašas- gan kļūst zināmi iepriekšējā mēneša uzvarētāji, gan arī ir zināmi tie 15 centīgie un veiksmīgie, kuri nākošo mēnesi cīnīsies par iespēju realizēt savus projektus. Un atkal- šodien jo īpašs sveiciens vienam no projektiem :)

Par septembra mēneša konkursa dalībniekiem 
Projekta un, noteikti arī visu dalībnieku vārdā sakām lielu jo lielu paldies ikvienam, kurš septembrī nobalsoja par kādu no projektiem. Kopā mēs esam liels spēks- 55 594 balsis nav joka lieta! 

Jūs esat izvēlējušies 5 lieliskus projektus, kuri jau tuvākajā laikā tiks realizēti: 
- Ziemeļu gulbju pētījums 
- Vingrošanas laukuma izbūve Madlienas pagastā 
- Atbalsts Florbola sporta klubam OGRES VILKI - Formas tērpu un vārtsargu ekipējuma iegāde florbola klubam 
- Taktiskā sporta peintbola inventāra iegādei 

Sveicam ikvienu no projektiem un novēlam panākumus ceļā pie sava mērķa realizēšanas! Taču jo īpaši liels suminājums Dmitrijam Boiko- Ziemeļu gulbju pētījuma patronam. Pateicoties saviem atbalstītājiem, Dmitrijs ir saņēmis rekordlielu balsu skaitu- 9727 balsis, kas nozīmē, ka viņš gust papildus 100 Ls no mūsu lieldrauga SMScredit.lv! :) 

Ikviens projekts ir īpašs, tāpēc aicinām neskumt tos, kuri šoreiz neguva cerēto balsu skaitu un līdz ar to- finansējumu. Nolikums paredz- ikviens projekts var tikt iesniegts divas reizes un visiem ir vienlīdzīgas iespējas uzvarēt! :) 

Mēnesis tikai sākas! 
Arī šomēnes mūs visus priecēs 15 ļoti dažādi, īpaši projekti, ar kuriem vari iepazīties šeit- http://tiny.cc/e5thlw Ienāc, iepazīsties, nobalso! Iespējams tieši Tava balss palīdzēs kādam, kurš cīnās par savas idejas realizēšanu! Ir labi būt labam, vai ne :)? 

Arī oktobrī ik dienu motivēsim, iedrošināsim, palīdzēsim un iedvesmosim:)! Starp citu- vai zināji, ka lieliem soļiem tuvojas Labo Darbu nedēļa, kuru jau 4.gadu pēc kārtas organize mūsu draugi www.palidzesim.lv? Noteikti informēsim Tevi jau pavisam drīz. Nepalaid garām iespēju palīdzēt:)! 

Krāsainu un notikumiem bagātu oktobri! 

Tavi LabieDarbi.lv meitenes 
Renāte un Jeļena

Atpakaļ pie pārējiem ierakstiem