Piedalies LabieDarbi.lv egles rotāšanā un laimē

17.11.2015

LabieDarbi.lv_Labo_Domu_Egle

 

 

Vairāk kā 500 gadus atpakaļ Rīgā dzima brīnumskaista tradīcija, bez kuras nav iedomāji Ziemassvētki – eglītes rotāšana.

 

Šajos Ziemassvētkos LabieDarbi.lv komanda vēlas atdzīvināt šo tradīciju un, izsludinot konkursu ,,LabieDarbi.lv Labo Domu Egle’’, aicina ikvienu sagatavot savu īpašo egles rotājumi vai apsveikuma kartīti un laimēt jauniešu elka Mārtiņa Ruska minikoncertu.

 

Labām domām bagātie un mīļiem vārdiem taisītie rotājumi pārvērtīs maģisko egli, kas atradīsies Rīgas centrā, Esplanādē, un būs dāvana ikvienam Latvijas iedzīvotājam šajos svētkos.

 

Visus skaistos rotājumus var sūtīt mums pa pastu uz adresi: Lielirbes iela 17a-8, Rīga, LV-1046, vai nogādāt tos uz  LabieDarbi.lv rotājumu darbnīcu, kas atradīsies Rīgā, Esplanādē, laika posmā no 2015. gada 29. novembra līdz 20. decembrim pulksten 12:00.

 

Visi konkursa dalībnieki tiek mīļi gaidīti arī uz LabieDarbi.lv Labo Domu Egles atklāšanas pasākumu 29. Novembrī, Rīgā, Esplanādē, kad ar pirmajiem rotājumiem  tiks pušķota egle, un 20. Decembrī uz Labo Domu Egles noslēguma pasākumu, kura laikā izlozēsim arī vienu konkursa dalībnieku, kas laimēs jaunā talanta Mārtiņa Ruska minikoncertu.

 

Padarīsim šos svētkus īpašus un kā pirms 500 gadiem, izpušķosim svētku egli kopā, dāvājot prieku sev un apkārtējiem.

 

Konkursa norises laiks  17.11.2015 - 20.12.2015.

 

Konkursa nolikums: Konkursa_LabieDarbi.lv_Labo_Domu_Egle_nolikums

Konkursa plakāts: Konkursa_Labo_Domu_Egle_plakats     

Atpakaļ pie pārējiem ierakstiem
Iniciators