Pasakas.net padara lasāmas „Daukas” animācijas filmas

13.07.2011

Titrēšanas mērķis ir padarīt animācijas filmas pieejamas bērniem ar dzirdes traucējumiem un dažādām uztveres īpatnībām. Portālā www.pasakas.net ar titriem skatāmas tādas animāciju filmas kā "Māsa un brālis", „Kā es braucu Ziemeļmeitas lūkoties”, „Kā vilks sivēntiņu neapēda”, „Pasaka par Sisi Vijoļkāju”, „Suns Funs un vējš”, "Kabata", „Aicinājums” un citas.

"Mēs vēlamies, lai animācijas filmu klasika būtu pieejama visiem - gan bērniem, kuri runā latviešu valodā vai apgūst to, gan bērniem ar dzirdes traucējumiem, kuriem nepieciešams papildus atbalsts, lai pilnībā uztvertu un iepazītu multiplikācijas filmu burvīgo pasauli", stāsta biedrības "Ideju Forums" projektu vadītāja Laura Frinberga.

Titrētās multiplikācijas filmas portālā tiek ievietotas pakāpeniski. Plānots, ka titru sagatavošana vairāk kā 100 multiplikācijas filmām tiks pabeigta šī gada augustā. Finansējumu 1700 latu apmērā portāla veidotāji - biedrība „Ideju Forums” ieguva pateicoties 6262 cilvēku atbalstam un LabieDarbi.lv konkursam, kurā projekts "Lasāmfilmas" ieguva godpilno pirmo vietu.

Atpakaļ pie pārējiem ierakstiem