Lai lustīga līgošana!

21.06.2012

Šī ir arī zīmīga nedēļa mums- vēl pēdējās dienas gaidām projektu pieteikumus.

Vasara ir tikai sākusies un paveikt vēl var ļoti ļoti daudz! Nekavējies, jo līdz pat 24.06.12. plkst. 23.59gaidīsim projektus, kuri vēlas iekļūt jūlija balsojumu konkursā.

Lai vēl vairāk motivētu piedalīties LabieDarbi.lv balsojumā, mums ir kāds lielisks piemērs padomā. Ja atceries, maija mēneša balsojumā piedalījās arī Daugavpils 10.vidusskola ar projektu- skolas zoo. Šim projektam pietrūka nieka 3 balsu, lai iegūtu finansējumu. Tādēļ pēc nelielas apspriešanās tika nolemts šo projektu atbalstīt ārpus kārtas. Ticam labām idejām un mērķtiecīgiem cilvēkiem, tādēļ reizēm tiek veiktas atkāpes projektu konkursa kārtībā.

Ja vēl neesi to izdarījis- aicinām nobalsot par savu šī mēneša mīļāko projektu. Noskaties sarūpētos video ar aicinājumiem balsot, projektu profilos, kā arī mūsu galerijās.

Nobeigumā atvadu vietā- ja vēl neesi izlēmis, kur pavadīt savu Līgo vakaru un Jāņu rītu, iesakām pasākumu, par kā norisi ir parūpējies mūsu vislielākais atbalstītājs- SMScredit.lvJāņi Cinevilla solās būt spēlēm, dejām un dziesmām bagāts pasākums !

Uz tikšanos!

Tavi LabieDarbi.lv Renāte&Jeļena

Atpakaļ pie pārējiem ierakstiem