LabieDarbi.lv saņem Platīna peli 2010

16.12.2010

Šīs balvas mērķis ir apzināt inovatīvos e-pakalpojumus un IKT risinājumus, kas tapuši Latvijā pēdējo gadu laikā un informēt par tiem sabiedrību. Balva tradicionāli tiek pasniegta 4 kategorijās:

  • E-pārvalde un e-pakalpojumi;
  • Inovatīvākais e-paraksta pielietojums;
  • Biznesa attīstība un e-komercija;
  • Pakalpojumi sabiedrībai (Izglītības, kultūras, veselības aprūpes, sporta projekti un jaunie mediji).

Šogad kategorijā "Pakalpojumi sabiedrībai" Platīna Pele tika piešķirta projektam Labiedarbi.lv.

„Projektam Labiedarbi.lv Platīna Pele ir liels pagodinājums. Šī balva apliecina projekta, kura pamatidejas atslēgvārdi bija pieejamība, lietojamība, interaktivitāte un drošība, tehnoloģiskajā nodrošinājumā izmantoto IKT risinājumu veiksmīgu pielietojumu. Vēl jo vairāk – projekts ir ļoti jauns, darbojamies nepilnus 8 mēnešus un jau esam saņēmuši tik augstu atzinību. Labiedarbi.lv saka lielu paldies portāla izstrādātajam SIA Efumo par lielisku sniegumu projekta idejas padarīšanā par lietotājam draudzīgu un drošu IKT risinājumu. Mēs pateicamies visiem projektu konkursa dalībniekiem un to atbalstītājiem par atsaucību, jo tā ne tikai pierāda nepieciešamību pēc šāda veida projekta, bet dod mums sparu darboties tālāk,” stāsta projekta Labiedarbi.lv vadītāja Līga Skromane.

Kopumā kategorijā "Pakalpojumi sabiedrībai" bija pieteikti 8 projekti, bet balvai nominēti tikai 3 – Labiedarbi.lv, E-apmācības portāls www.uzdevumi.lv un projekts Drošības poga.

Atpakaļ pie pārējiem ierakstiem