Koris Mīts- atgriežoties no IFAS festivāla Čehijā

16.07.2012
Profesionālās izglītības kompetences centrs „Rīgas Tehniskā Koledža” 

 

Jauktais koris „Mīts” no 3.07.2012. līdz 08.07.2012. piedalījās Starptautiskajā akadēmisko un augstskolu koru festivālā „IFAS” Čehijas pilsētā Pardubicē. Koris startēja divās kategorijās: B1- folklora; B2-2-nacionālā folklora. 


Abās kategorijās koris ieguva sudraba diplomus. Bronzas diploms par labāko dziesma interpretāciju(aranžējumu),kora vērtējums kopumā no visām kategorijām. Ļoti augstu tika novērtēta kora izpildītā Artūra Maskata dziesma „Jāņu dziesma”. 

Lielu paldies sakām mūsu atbalstītājiem: 

AS Swedbank Teikas filiāles vadībai, firmai „l-bisenieki” un I.Kauliņam, PIKC „Rīgas Tehniskā Koledža” Padomei un administrācijai, firmai SIA „Ripo”-A.Zeimulei un K.Zeimulim, firmai "Point Transaction Systems SIA". Paldies visiem sponsoriem, atbalstītājiem un balsotājiem, kuri balsoja par kori labajos darbos un draugos. Paldies ilggadējam kora „Mīts” dalībniekam U.Karlovam-Karlovskim par ieguldīto darbu projekta sagatavošanā un realizācijā. Paldies par sadarbību un doto iespēju piedalīties www.labiedarbi.lv konkursā Renātei Vecvērdiņai un Jeļenai Šļihtai. 

Mūs var apskatīt arī mājas lapā www.ifas.cz sadaļā „breaking news”(latviešu tautas tērpos –meitenes ar ziedu vainadziņiem galvā). 

Kora vārdā, direktora vietnieks Spodris Melecis

Atpakaļ pie pārējiem ierakstiem