Jauns raidījums ,,Latvija, uz priekšu!''

14.04.2015

logo 

 

Vai zināji, ka ar LabieDarbi.lv atbalstu ir realizēti jau vairāk kā 250 projekti? Lai gan šis skaitlis šķiet liels, patiesībā aiz tā stāv tūkstošiem cilvēku – tautu deju kolektīvi, kori, sportisti, mākslinieki, dziedātāji, studenti, skolotāji, treneri un vēl daudzi citi - pateicoties kuru neatlaidībai, drosmei un ticībai sapnis kļuva par realitāti.

 

Mēs esam pārliecināti, ka arī visai mūsu sabiedrībai ir jāiepazīst šie drosmīgie cilvēki, kuri pieradīja ne tikai sev , bet arī apkārtējiem, ka ir iespējams piepildīt pat vispārdrošākās ieceres. Un mēs esam priecīgi apzinoties, ka ar šo dalībnieku veiksmes stāstiem grib dalīties arī citi.

 

Turpmāk katra mēneša pēdējā svētdienā kanālā RīgaTV24 būs skatāms jauns raidījums ,,Latvija uz priekšu!’, kurā ar savu pieredzi dalīsies LabieDarbi.lv projektu konkursa uzvarētāji, atklās, kāds ir bijis viņu ceļš līdz uzvarai un kādas jaunas iespējas pavēra piedalīšanās projektu konkursā, pastāstīs par saviem sasniegumiem un balsu vākšanas noslēpumiem, kā arī iedvesmos sabiedrību spert pirmo soli uz priekšu savu sapņu realizācijā kopā ar LabieDarbi.lv komandu.

 

 

Atpakaļ pie pārējiem ierakstiem