Jauns mēnesis un jauni darbi!

01.09.2012

Šonedēļ noslēdzās LabieDarbi.lv augusta balsojumu konkurss. Lai gan varētu šķist, ka visi steidza baudīt vasaras pēdējā mēneša sagādātos priekus, balsojumu konkurss pēdējās dienās bija tik pat spraigs, kā ierasts! 

Un līdz ar 1.septembra iestāšanos, tapa zināmi uzvarētāji. Šomēnes tie ir: 
- Pasakas.net krāsojamās lapas bērnu attīstībai 
- Priekuļu bērnu deju kolektīva "Tūgadiņš" koncerttērpu izveidošana 
- Magdalēnas Šusteres Studijas Dienvidilinoisas Universitātē Edvardsville (SIUE) 
- Ielu vingrošanas laukuma ierīkošana Pļaviņās 

Vislielākie sveicieni visiem uzvarētājiem! Ar visiem projektu pieteicējiem esam sazinājušies un ceram jau drīzumā pastāstīt par panākumiem un projektu attīstību :)! Tikpat lieli sveicieni tiem, kuriem, lai realizētu savu projektu, pietrūka pavisam nedaudz. 

Jūs esat uzvarētāji jebkurā gadījumā, jo tagad redzat, cik daudz atbalstītāju jums patiesībā ir :)! Pirmie soļi sava projekta realizācijā jau ir veikti, tādēļ ļoti ceram par jūsu panākumiem vēl dzirdēt. Un - ikviens no jums savu projektu var iesniegt otrreiz 

Bet kas gan būtu īsts mēneša sākums, bez jauna konkursa? Septembrī mums ir lieliski 15 projekti uzsāka savu cīņu par finansējuma gūšanu. Ieskaties, izvēlies savu favorītu un seko līdzi panākumiem. Jo- kopā mēs varam paveikt vairāk labu darbu :)! Lai veiksmīga 1.septembra nedēļa! 

Ar sveicieniem, 
Tavi LabieDarbi.lv Renāte&Jeļena

Atpakaļ pie pārējiem ierakstiem