5 gadu laikā esam realizējuši vairāk kā 250 projektus visā Latvijā

03.06.2015

LabieDarbi.lv organizatori piecu gadu laikā, ziedojot vairāk kā 1 322 436 EUR, atbalstījuši cilvēku iniciatīvas, kuras veicinājušas valsts izaugsmi un attīstību.

 

Šo gadu laikā realizēti vairāk kā 250 projekti, kas aptver visu Latviju - Kurzemē tie ir 34 realizēti projekti, Zemgalē 17, Vidzemē un Rīgā 79, Latgalē 47-, tomēr kā norāda  LabieDarbi.lv vadītāja J. Šļihta ,,tas ir tikai brīnišķīgs sākums. Mēs esam gatavi strādāt vēl cītīgāk, lai mums izdotos sasniegt aizvien augstākas virsotnes,  lai mūsu valsts kļūst  vēl bagātāka ne vien ar jauniem vides objektiem, bet arī talantīgiem mūziķiem, dejotājiem, sportistiem un zinātniekiem, kuri liks Latvijas vārdam izskanēt pasaulē’’.

 

LabieDarbi.lv nav tikai  projektu konkurss, kurā viss beidzas ar projekta realizēšanu. ,,Šī projektu konkursa ietvaros mums ir  svarīgi izveidot draudzīgas attiecības ar ikvienu konkursa dalībnieku, motivēt tos noticēt saviem spēkiem un palīdzēt atklāt viņu slēptos talantus, stāsta J. Šļihta, savukārt konkursa dalībniekiem tas nav tikai konkurss, kurā iespējams saņemt finansējumu ,,tas ir vienotības un saliedētības veicināšanas pasākums, jaunudraugu, atbalstītāju un sadarbības partneru iegūšana,  neatsverama pieredzes gūšana’’, papildina labdarības iniciatīvas vadītāja.

 

 

LabieDarbi.lv_infografika

 

Kā norāda A/S 4finance izpilddirekors Toms Jurjevs: ,,Šo 5 gadu laikā esam atbalstījuši vairāk kā 250 projektu realizāciju un tas tikai pierāda to, cik mērķtiecīgi un idejām radoši cilvēki dzīvo mūsu valstī, kas bieži vien ir gatavi uz iespējamo un arī neiespējamo, lai sasniegtu izvirzītos mērķus. Šādi cilvēki veicina mūsu valsts attīstību un labklājību, tāpēc mēs turpināsim iesākto, lai kopīgiem spēkiem realizētu aizvien jaunus mērķtiecīgus projektus visā Latvijā.''

 

Atpakaļ pie pārējiem ierakstiem
Iniciators