7. – 12. Klašu skolēni aicināti izteikt savu viedokli un piedalīties konkursā!

19.05.2014

Pievienotie faili

Nolikums_LabieDarbi.lv.pdf (*.pdf, 235.08 KB)

Mēs vēlamies noskaidrot skolēnu informētību un viedokli par projektu konkursu LabieDarbi.lv, tāpēc aicinām ikvienu Latvijas vispārizglītojošo skolu 7. – 12. klašu kolektīvu aizpildīt aptaujas anketu par projektu konkursu LabieDarbi.lv, piedalies un iespējams tieši Tava klase laimēs apmaksātu Piedzīvojuma parka „Mežakaķis” apmeklējumu Siguldā!

 

Kā Tu vari piedalīties?

  • Vienojies ar klases kolektīvu, ka visi esat ar mieru piedalīties konkursā, jo, lai kvalificētos aktīvākās klases statusam, aptaujas anketu jābūt aizpildījušiem vismaz 80% no klases skolēnu skaita.
  • Pēc reģistrācijas, katrs individuāli aizpildiet aptaujas anketu par projektu konkursu LabieDarbi.lv. Aptauju varat atrast šeit: http://bit.ly/1jxOpOP Aptauju varat pildīt un konkursā peidalīties pat tad, ja līdz šim nekad neesat dzirdējuši par projektu konkusru LabieDarbi.lv! Aptaujas anketa ir īsa, un tās aizpildīšana Tev neprasīs daudz laika. Aizpildītās aptaujas gaidīsim līdz 31. maijam (ieskaitot).
  • Turi īkšķus un gaidi izlozes rezultātus! 3. jūnijā mājas lapā LabieDarbi.lv tiks paziņoti rezultāti, kura no aktīvākajām klasēm būs laimējusi Piedzīvojuma parka „Mežakaķis” apmeklējumu!

Ar pilnu konkursa nolikumu vari iepazīties šeit: Nolikums

 

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai precizējumi par konkursu,  raksti mums uz e-pastu info@labiedarbi.lv vai zvani uz numur 26277568. Mēs priecāsimies Tev palīdzēt!

 

 

Atpakaļ pie pārējiem ierakstiem